0532 799 59 42
0262 333 00 88
İLETİŞİM
PETEK TEMİZLİĞİ
KOMBİ BAKIMININ FAYDALARI
YARARLI BİLGİLER
İZGAZ ACİL 187
FATURALARINIZI DÜŞÜRÜN
KALİSTO KOMBİ KART
DOĞALGAZ FİYATLARI
DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ
KLİMA SERVİSİ

kombi markaları hakkında

·  : 1874 yılında Johann Vaillant tarafından Almanya Remscheid'da kurulmuştur. Vaillant Türkiye'de Kasım 1992 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Vaillant, doğalgaz kombi ve ısıtma cihazları, değişik tiplerde şofben, kalorifer, klima, ısı pompaları ve güneş enerji sistemleri gibi alanlarında ürün üretimi yapmaktadır.

Baymak, 45 yıllık bir geçmişe sahip Türk ve yabancı ortaklıdır. Baymak, Türkiye genelinde pek çok servis ve satış ağına sahiptir. Baymak: Kombi, kat kaloriferi, merkezi sistem kalorifer, güneş kollektörleri, klima, ani su ısıtıcıları, şofben, brülör, hidrofor, pompa ve aspiratörler gibi pek çok ürünün üretimini yapmaktadır.

: 1989 yılında Isısan tarafından Türkiye'ye getirilen Buderus, daha sonradan ise iki firma birleşerek tek çatı altından toplandı. 2007 yılında ise Bosch Thermotechnology bünyesine katılarak 2010 yılında da Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Ticaret AŞ. ünvanını aldı. Buderus, kombi, döküm kazanlar, güneş enerjisi sistemleri, ısı pompaları ve ısıtma ekipmanları gibi ürün gruplarının üretimini yapmaktadır.

: DemirDöküm, 1954 yılında İstanbul'da kurulmuştur. 2007 yılında da Vaillant Group bünyesine katılarak faaliyetlerine devam etmektedir. DemirDöküm, Kombi, Klima, Radyatör, Su ısıtıcıları, Markezi sistem kalorifer ve güneş enerjisi sistemleri alanında üretim yapmaktadır.

: Immergas, 45 yıllık tecrübeye sahip İtalyan kombi firmasıdır. Dünya'nın pek çok ülkesinde fabrikaları bulunana Immergas'ın yaklaşık 60'ın üzerinde ürün üretmektedir. Immergas, Kombi, yoğuşmalı kombi, kazan ve kat kaloeriferi, radyatör, boyler ve bu gruba ait ürün aksesuarları üretimi yapmaktadır. Immergas, 1991 yılından bu güne kadar Türkiye'de faaliyetlerini sürdürmektedir.

: 1917 yılında kurulan Viessmann Dünyanın 22 ülkesinde üretim tesislerine sahiptir. Viessmann Türkiye'deki faaliyetlerine 1994 yılanda başlamıştır. Viessmann, kombi, yoğuşmalı kombi, kalorifer kazanları, orta ve büyük ölçekli kazanlar, güneş enerjisi sistemleri ve ısı pompaları gibi ürünlerin üretimini yapmaktadır

KOMBİ NEDİR ?BİLMEDİKLERİMİZ
İZMİT PROTHERM LEOPARD
SOBA SERVİSLERİ
DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ
DOĞALGAZ FİYATLARI
Kombi Servisi Verdiğimiz Markalar
İZMİT BAYMAK KOMBİ SERVİSİ
İZGAZ ABONELİK İŞLEMLERİ
KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ
Kombi Hata Kodları